Witamy w inwestuj w siebie

Witamy w społeczności DIF. Czy rzeczy przydarzają się Tobie, czy Ty powodujesz, iż rzeczy się dzieją? Sprawdź 3 mało znane sposoby, aby wiąść sprawy w swoje ręce.

Powód 1:
Płać najpierw sobie

Powód 2:
Rozpocznij teraz

Powód 3:
Zastosuj regułę 72

Dlaczego DIF jest different (innym) brokerem?

Jest to pytanie, które słyszymy na początku. Faktycznie jesteśmy inni i nie dlatego iż DIF chce być kojarzony z jakąś odmiennością, lecz ponieważ nasz główny cel, punkt uwagi jest interes Klienta, a nie produkty jakie oferujemy. Mówimy to z pełnym przekonaniem, ponieważ to co robimy, jest w powiązaniu do konceptu jaki stworzyliśmy ‘’Private Broker’’. Profesjonalista, który jest z Tobą w kontakcie, który Ciebie zna, zna Twoje cele i przez to może Ci najlepiej służyć w każdym momencie.

I jest to kluczowa różnica w porównaniu z innymi brokerami na rynku, ponieważ naszym celem nie jest zachęcanie Klientów do wykonywania transakcji, celem podwyższenia obrotu, nasz cel jest dużo bardziej prosty: wzrastać razem na przestrzeni czasu i dbanie, aby Nasi Klienci byli zadowoleni.

Każdy Klient DIF ma swojego Private Brokera, który jest jego doradcą odpowiedzialnym za wszystkie tematy związane z inwestowaniem zgodnie z Twoją sytuacją i profilem. Dlatego też na początku zostaje przeprowadzony test, celem określenia Twojego profilu Klienta. W ten sposób Private Broker bliżej Ciebie poznaje w odniesieniu do Twojej sytuacji osobistej, finansowej i Twoich celów inwestycyjnych. Dzięki temu możemy bardziej pomóc w planowaniu Twojej przyszłości finansowej z produktami, które będą najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

Oczywiście, w czasach zaawansowanej technologii, Klient DIF, może i powinien realizować swoje inwestycje samodzielnie poprzez platformę DIF Freedom, która daje całkowitą wolność, lecz Twoją osobą do kontaktu będzie zawsze "Private Broker".

Także swobodnie przedyskutuj z "Private Brokerem" w DIF wszystkie kwestie związane z planowaniem inwestycyjnym w długim i średnim terminie. Jest to początek długiej i owocnej relacji opartej na zaufaniu.

Zawsze kontakt w języku polskim pod: [email protected], 0048 22 219-50-91

Co jest DIFferent (odmiennego) w byciu Klientem DIF

Ponieważ lubisz być związany z firmą, która jest liderem w innowacjach, rozwiązaniach, usługach i nie lubisz być związany z tymi co kopiują.

Ponieważ lubisz transparentność, a nie slogany.

DIF Broker nie jest brokerem dla wszystkich. Tylko dla tych inwestorów, którzy doceniają fakt, iż ich broker jest transparentny.

Ponieważ lubisz wiedzieć ile wynoszą koszty i nie dajesz się zwieść wprowadzającym w błąd publikacjami.

W DIF koszty są inne ponieważ są proste w obliczeniach i zawierają w sobie wszystkie koszty związane w inwestowaniem. Inni używają technik firm lotniczych. Opłaty transakcyjne są niskie, lecz później są dodawane koszty giełdy, opłaty minimalne, podatki itp.

Brak opłaty za prowadzenie konta ( warunek prozeprowadzenie przynajmiej raz do roku jednej transakcji, lub utrzymywanie walorw na koncie. Na 2 tygodnie przed pobraniem opaty wysyamy e-mail z uprzedzeniem)

Brak opłaty za utrzymywanie walorów na koncie (tak zwana custody fee)