Analiza Meksyk


Książka Market Warriors compendium wywiadów z ośmioma wpływowami inwestorami z międzynarodowej areny. Książka ta jest opublikowana na Amazon i wyjaśnia zarówno strategie inwestycyjne, swoje kariery inwestycyjne oraz klucze do ich sukcesu. 

Jim Rogers prezydent Rogers Holdings oraz Beeland Intrests założyciel Quantum Fund, fundusz ten zakładał z finansowym z znanym potentatem inwestycyjnym George Soros. Jest równierz twórcą indeksu surowców Rogers International Commodity Index (RICI).

Tom Dorsey założyciel Dorsey, Wright & Associates, firma doradztwa inwestycyjnego dla firm inwestycyjnych, którą niedawno kupiła korporacja giełdowa NASDAQ.

Dyrektor domu maklerskiego DIF Broker Paulo Pinto, który jest równocześnie prezydentem ATM Stowarzyszenia Dla Inwestorów Giełdowych. 

Z Japonii Yasuji Yamanaka, prywatny inwestor, najbardziej znany nauczyciel Forex w Japonii. 

Z Danii Steen Jakobsen, Head of Investments and Chief Economist w Saxo Bank.

Z Chin Jason Wangke, prywatny inwestor I twórca firmy high-tech Syntech oraz z Brazylii Hélio Oliveira, trader sukcesu na rynkach finansowych od 28 lat. 

Przydatny przewodnik dla każdego inwestora. Poprzez różne podejścia do rynków kapitałowych zawartych w książce Market Warriors jest przewodnikiem dla każdego inwestora, które chce poznać klucze do sukcesu na rynkach kapitałowych.

Aby otrzymać książkę, do końca lipca zostań Klientem DIF Broker i rozpocznij także otrzymywać co tygodniowe rekomendacje inwestycyjne.