Loading...

Blog

GIEŁDA - MATERIAŁY EDUKACYJNE
Home / Blog

Praca w domu maklerskim

Czy jesteś gotowy do podjęcia nowego wyzwania? Dołącz do naszego polskiego zespołu! Praca stacjonarna w biurze w Portugalii w Lizbonie.

lokalizacja: Lizbona, Portugalia

Rozpocznij karierę w grupie bankowości inwestycyjnej. Dołącz do dynamicznie rozwijającego się polskiego zespołu w portugalskim domu maklerskim! Praca w języku polskim z polskimi Klientami.

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny do bazy potencjalnych Klientów celem przedstawienie oferty firmy;
  • Administracyjne procesowanie nowych wniosków do otwarcia konta;
  • Prezentowanie online potencjalnym Klientom możliwości platformy inwestycyjnej;
  • Współtworzenie treści edukacyjnych oraz marketingowych.

Nasze wymagania:

  • Szukamy ambitnej i dynamicznej osoby z naturalnymi zdolnościami sprzedażowymi, posiadającej doskonałe umiejętności komunikacyjne/interpersonalne i proaktywny styl pracy;
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, finansów lub pokrewnych będzie dodatkowym atutem;
  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta;
  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego lub portugalskiego;
  • Optymistyczna i proaktywna osobowość.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w największej w Portugalii grupie bankowości inwestycyjnej;
  • Szkolenia przygotowujące do pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dołączenie do dynamicznie rozwijającego się polskiego zespołu;
  • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany, czekamy na Twoje CV pod adresem: ad@difbroker.com