Słowa od Prezesa Dif


Witamy w domu maklerskim DIF Broker.

Z prawdziwą przyjemnością witam Cię na stronach DIF Broker. Mam nadzieję iż nasz portal stwarza okazję dla naszych klientów oraz gości na całym świecie, poznania naszych przełomowych rozwiązań inwestycyjnych. Sektor finansowy jest jednym z najbardziej dynamicznych sektorów na świecie. Nieustannie istnieje potrzeba rozwoju. Naszym celem w DIF Broker jest dostarczanie usług finansowych na najwyższych poziomie w Europie, lecz tylko dla społeczności zaangażowanych inwestorów.

Tak jak świat ekonomii przechodzi od inflacji do deflacji i później prawdopodobnie z deflacji od inflacji, tak od drobnych inwestorów oczekuje się iż przemieszczą swoje oszczędności z depozytów bankowych do inwestycji. Widzimy takie zdarzenia jako iż naszą rolą jet pomaganie w przejściu przez zmiany fundamentalne, które mają miejsce w współczesnej ekonomii, które znajdują odzwierciedlenie na rynku kapitałowym. Nie jest ważne, jaki jest Twój stopień znajomości świata inwestycji, spotkamy Cię na tym poziomie i przedstawimy finansowe rozwiązania, profesjonalne wsparcie oraz bieżącą edukację.

Nasza działalność jest całkowicie osobista. Jako europejski dom maklerski wspieramy inwestorów na naszym kontynencie dostarczając tradycyjne usługi maklerskie oraz dostarczając modelowe portfele  inwestycyjne. Naszym celem jest wzrost Twoich inwestycji. Wiemy, że jesteś skoncentrowany na właściwym wyborze, godnym zaufania. Kiedyś było możliwe budowanie zaufania ze względu na skalę danej instytucji, dzisiaj zaufanie może być tylko budowane poprzez satysfakcjonujący serwis, dostawy.

Używając opatentowanej technologii Dorsey Wright Associates, oferujemy potężne narzędzie inwestycyjne, które POMAGA TOBIE wzbogacać się mądrze inwestować oraz budować bliską długoterminową relację, ponieważ pomimo iż nasze usługi są elektroniczne są zawsze osobiste, personalne.

Dla wielu inwestorów nieosiągalny spokój umysłu, może być rzeczywistością dla inwestorów długoterminowych w portfelach modelowych. Dif Broker umożliwia dla swoich klientów śledzenie swoich inwestycji w każdym momencie. Kiedy transakcja zostaje zawarta, automatycznie zostaje wysłany e-mail do Klienta z informacją TWÓJ MODEL SPRZEDAŁ DANĄ AKCJĘ I NA JEJ MIEJSCE ZOSTAŁA ZAKUPIONA INNA AKCJA Z WIĘKSZĄ SIŁĄ RELATYWNĄ.TAKA ZMIANA AUTOMATYCZNIE ZACHODZI NA RACHUNKU. NIE MA NIC PROSTSZEGO.

 

Jeśli jesteś inwestorem i jeszcze nie korzystasz z potęgi modeli, serdecznie zapraszamy do skorzystania z takiej możliwości.

Dziękujemy za rozpatrzenie DIF Broker jako dostawcę Twoich usług inwestycyjnych. Do zobaczenia.

Paulo Pinto