Komunikat -  Lipiec 2017

Obligacje, collateral i drobne zmiany cen


Dla wszystkich, którzy znają rynek obligacji, jak również dla nowych Klientów, którzy chcą zdywersyfikować swoje ryzyko lub uzyskać dodatkowe oprocentowanie w porównaniu do depozytów bankowych, wprowadzamy możliwość inwestowania w obligacje online, już od 1 sierpnia.

W DIF będziesz mógł inwestować w obligacje na tym samym koncie i używać tej samej platformy  Dif Freedom. Technologia ta jest intuicyjna, a handel jest łatwy i szybki. Ty decydujesz, w co chcesz zainwestować, a my oferujemy najlepszą cenę. Nasza platforma zapewnia automatyczny dostęp do wielu źródeł wymiany i płynności, automatycznie kierując handel do źródła z najlepszymi warunkami w danej chwili. W samej rzeczy, uzyskujesz niską i niezawodną wycenę.

 

Aby jeszcze bardziej poszerzyć naszą ofertę, postanowiliśmy zaoferować collateral na obligacjach i akcjach. Czyli od 1 sierpnia będziesz mógł wykorzystać ułamek Twoich pozycji w Obligacjach i Akcjach, jako zabezpieczenie innych inwestycji.


Nie tylko, aby wspierać wszystko powyższe, ale także dostosowując się do standardów branżowych, aktualizujemy ceny od 1 sierpnia. Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem tutaj