Prasa o nas


DIF Broker wśród 100 najlepszych firm

Dorsey Focous 5 ETF, miliard $ w zarządzaniu

Tom Dorsey w Market Watch

Tom Dorsey w Wall Street Journal

Zniżki dla członków SII

O DIF Broker w prasie

SII honorowym patronem zawodów WTI 2013/14

Dom Maklerski DIF Broker o inwestowaniu online, Wideo World Finance

Dom Maklerski DIF Broker stworzony przez inwestorów dla inwestorów, Wideo World Finance

JP Funds dziękuje DIF Broker za nagrodę IAIR Asset Management
Dom Maklerski DIF Broker: Najlepszy Dom Maklerski Europy Zachodniej 2013


 

DIF Broker wśród 100 najlepszych firm

Dom maklerski DIF Broker otrzyma wyróżnienie od magazynu World Finance i został zaklasyfikowany jako jedna ze 100 najlepszych firm

Brytyjski magazyn World Finance, jak co roku, także i na koniec ubiegłego roku 2014, przybliżyło sylwetki najlepszych uczestników rynku, przyznając nagrodę World Finace 100. Nagroda ta jest to wyróżnienie przyznawane zarówno osobom indywidualnym jak i wiodącym przedsiębiorstwom globalnym. Kandydatów do rozpatrzenia WF otrzymuje od czytelników poprzez głosowanie na platformie online i następnie są one rozpatrywane przez grono jury. Lista ukazuje które sektory wrosły i które rynki pokonały swoich konkurentów. Word Finance 100, nie jest czystym rankingiem najlepszych firm, jest rozpoznaniem, które firmy są warte zainteresowania, które firmy kierują się najwyższymi praktykami i stosują najsilniejsze strategie. Dom Maklerski DIF Broker, wyprzedza swoje czasy, już dziś oferując ponad 80 różnych modeli automatycznego inwestowania za pośrednictwem funduszy ETF.

http://2014.worldfinance100.com/dif-broker-3/


 

Dorsey Focous 5 ETF, miliard $ w zarządzaniu

Dorsey Wright jest strategicznym partnerem DIF Broker i zarządzającym aktywami w strategiach asset management. Poniżej tłumaczenie artykułu jaki ukazał się w ETF Trends Focous 5 ETF Focuses on $1B in Asset Under Management, na temat sukcesu nowego funduszu, który jest zarządzany przez Dorsey Wright http://www.etftrends.com/2014/11/focus-5-etf-focuses-on-1b-in-assets-under-management/

Na przestrzeni bieżącego roku powstało ponad 160 nowych funduszy ETF i jak to zawsze bywa część z nich ponosi porażkę, natomiast inne od początku są wielkim sukcesem.

W połowie października 10% z nowych funduszy uzyskało pod zarządzanie 75 milionów dolarów. Fundusz First Trust Dorsey Wright Focus 5 ETF (NasdaqGM: FV), który to zadebiutował na początku marca, dawno temu przekroczył kapitalizację 75 milinów dolarów. FV posiada w zarządzaniu ponad miliard dolarów, co czyni go jednym z większych sukcesów tego roku.

Jest to fundusz zarządzany metodyką siły relatywnej, w skład funduszy wchodzi zawsze 5 funduszy ETF reprezentujących najsilniejsze sektory pod względem siły relatywnej. W tym momencie FV tworzą między innymi: First Trust NYSE Arca Biotechnology Index Fund (NYSEArca: FBT), First Trust Health Care AlphaDEX Fund (NYSEArca: FXH), First Trust Consumer Staples AlphaDEX Fund (NYSEArca: FXG) FBT jest w tym roku najlepszym funduszem sektorowym z zyskiem 43%.


 

Tom Dorsey w Market Watch

``Wszystko co musisz wiedzieć o inwestowaniu, uczą w szkole podstawowej`` Market Watch Everythink you need to know about investing you learned in grade school’ http://goo.gl/gWcqP2

Nie musisz być geniuszem, aby wybierać akcje tak jak czynią to czołowi menadżerowie zarządzający aktywami, wszystko co musisz wiedzieć to elementarna wiedza matematyczna. Jest to idealne dla Toma Dorseya współzałożyciela Dorsey Wright & Associates, którego maksymą jest: ``utrzymuj rzeczy proste``. Aby inwestować jak Dorsey, który sukcesywnie uzyskuje lepsze wyniki od wyników indeksów giełdowych, przestrzegaj następujących kroków:

1) Poświęć kilka chwil i naucz się wykresów analizy punktowo-symbolicznej. Nie jest to bynajmniej trudne, w pół godziny Dorsey nauczył tego uczniów szkoły podstawowej w Chesterfield. Poniżej opis tego czym jest analiza punktowo-symboliczna: W wykresie punktowo-symbolicznym, każdy instrument znajduje się albo w sygnale kupna albo w sygnale sprzedaży, tak jak poniżej jest to pokazane na przykładach B (Buy) Kupno, S (Sell) Sprzedaż. "

2) Określ swoje parametry inwestycyjne. Pamiętaj iż im więcej inwestycji, tym większą ilość wykresów będziesz musiał śledzić.

3) Korzystaj z rankingu potencjalnych inwestycji, gdzie każdy instrument porównany jest względem każdego instrumentu. Jest to najcięższa część, nie z uwagi na poziom skomplikowania, lecz z uwagi na czasochłonność sporządzenia takiego zestawienia. Przykładowo jeśli mówimy o sporządzeniu rankingu indeksu S&P500, mówimy tutaj o 125 000 możliwych kombinacjach. A) Ranking wygląda następująco: ranking akcji A do akcji B, jest to podzielenia ceny akcji A przez cenę akcji B i pomnożenie wyniku razy 100. Na końcu umieszczamy wynik na wykresie. Jeśli A jest w sygnale kupna wygrywa, jeśli w sygnale sprzedaży, wygrywa B (to prawie jak w piłce nożnej). B) Tym sposobem powstaje ranking potencjalnych inwestycji, gdzie najsilniejsze akcje zajmują pierwsze miejsce w rankingu. Wszystkie potencjalne inwestycje są uszeregowane.

4) W co inwestować? Inwestuj w zwycięzców, mówi Dorsey. Może to być tylko jedna inwestycja lub inwestycje z pierwszej piątki rankingu. Na dzień dzisiejszy na pierwszym miejscu w rankingu akcji wchodzących w skład indeksu S&P 500 zajmują akcje Vertex Pharmaceuticals VRTX, +0.08%. Nie są to akcje które przyniosły największe zyski od początku roku, lecz znajduje się na pierwszym miejscu w naszym rankingu.

5) Pozostań uważnym, ponieważ jeśli twoja inwestycja spadnie w rankingu, sprzedaj ją i zastąp nową silną inwestycją. Nie musisz myśleć, po prostu zrób tak.

Nie ma tutaj analiz makro czy mikro ekonomicznych, nie ma oceniania, ani dywersyfikacji, Dorsey wkłada wszystkie jajka do najlepszych koszyków i następnie je obserwuje. Zamiast starać się przewidywać jak zachowają się giełdy, Dorsey inwestuje podążając za ceną, która to jest najlepszym wyznacznikiem gdzie znajduje się popyt. Prostota rankingu zgodna jest z maksymą Dorseya: “Cieszę się z mojego człowieczeństwa – nie mogę przewidzieć przyszłości” mówi. Dorsey nie postrzega siebie jako inwestora korzystającego z analizy technicznej, raczej inwestora korzystającego z momentum oraz stratega rynkowego: “Jestem moderatorem, systemu opartego na zasadach,” twierdzi Tom Dorsey


 

Tom Dorsey w Wall Street Journal

"Formuła znajdywania zwycięzcy, menadżera zarządzającego aktywami: Szukaj zwycięzcy. Thomas Dorsey kupuje na podstawie jednego pomiaru: Jaka inwestycja jest najlepsza w danej grupie; ‘Czy potrzebuje wiedzieć coś więcej?’”

http://online.wsj.com/articles/fund-managers-formula-for-finding-a-winner-look-for-a-winner-1412636338

W czasie lata, pewnego dnia, zarządzający aktywami Thomas Dorsey, wyświetlił na ekranie swojego komputera listę akcji z Indonezji. Zgodnie z prowadzonym rankingiem na czołowej pozycji znajdowały się akcje Perusahaan Perkebunan Londyn Sumatra Indonesia. Tom Dorsey, ubrany w T-shirt i szorty, odchylił się do tyłu na krześle, uśmiechnął się i powiedział: "Nie mogę tego wymówić, i nie mam bladego pojęcia, co oni robią. Ale wiem, że są nr 1- czy muszę wiedzieć coś jeszcze? "

Dla niektórych, inwestowanie tylko w akcje które posiadają największe wzrosty ceny w danym sektorze, może nie wygladać jak recepta na sukces. Łamie przecież wiele inwestycyjnych kanonów, na przykład przyjętych przez legendarnego Warrena Buffetta. Tom Dorsey nie jest znany poza Wall Street, lecz przez dziesięciolecia, traderzy oraz aktywni inwestorzy śledzą poczynania Toma Dorseya. Jego strategie inwestycyjne przeszły w alokację na aktywa bezpieczne we wrześniu 1987 roku, miesiąc przed załamaniem na giełdzie. W kwietniu 2000 roku zamknął wszystkie pozycje w akcjach technologicznych, telekomunikacyjnych i internetowych. Pod koniec roku 2008 większość aktywów posiadał już w gotówce. Inwestował w surowce od marca 2009, społki międzynarodowe od kwietnia 2009, oraz w akcje amerykańskie od maja 2010 – wszystkie inwestycje rozpoczął przez największymi wzrostami.

Trzydzieści pięć lat po tym, jak Tom Dorsey rozpoczął odręczne szkicowanie sygnałów kupna i sprzedaży, jego firma Dorsey Wright & Associates, jest zarządzającym 16 funduszy ETF i nadzoruje 5,1 miliardów dolarów w aktywach. Jest to znaczny wzrost, gdyż jeszcze trzy lata temu była to kwota 1,6 miliardów dolarów. Jay Handy, starszy zarządzający aktywami w SignalPoint portfela Asset Management, jeden z największych posiadaczy funduszy ETF sektorowych zarządzanych przez Dorsey Wright, śledzi rekomendacje Dorseya od ponad 20 lat. "Mam kawał zapisanej historii:" mówi Handy. Największy fundusz inwestycyjny ETF zarządzany przez Toma Dorsey, to 1,3 miliarda dolarów w funduszu PowerShares DWA Momentum Portfolio, PDP, z wynikiem +62% od początku powstania czyli od 1 marca 2007 roku, w tym samym czasie indeks S & P 500 wzrósł 40%. Fundusz pokonał 92% funduszy ETF w swojej kategorii według Morningstar. Tom

Dorsey, 66 lat, którego firma schowana jest w zalesionym parku biurowym na obrzeżach Richmond, mówi, iż ma podejście które, oddziela go od wielu analityków giełdowych, "zawsze dążyłem do prostoty," mówi. Jego wizję prostoty widać także w jego biurach. Nie ma telewizorów, nie ma garniturów, ani krawatów. Biurka 18 pełnoetatowych pracowników są ustawione w dużym owalu. I nie ma żadnych skomplikowanych formuł do wyszukiwania inwestycji giełdowcyh. W skrócie, Dorsey plasuje inwestycję w oparciu o to jak wypadają one w rankingu siły relatywnej. Obliczenia są na tyle proste, mowi Dorsey, iż po zaprezentowaniu ich uczniom szkole podstawowej Gates w Chesterfield, VA., zajęło im mniej niż 40 minut aby powielić metodę wyboru akcji.

Strategia inwestowania Toma Dorsey łamią wiele konwencjonalnych reguł, takie jak Warena Buffetta, iż najlepszy czas do zakup jest, wtedy gdy wszyscy sprzedają. Lub inne iż jest rozsądnie, zabezpieczyć swoje pozycje tak, że jeśli jedne pozycję pójdą w dół to inne pójdą w górę. Mówi, iż kupowanie niedowartościowanych akcji może się ładnie zwrócić raz na jakiś czas, ale przez większą część czasu to faworyci wygrywają turnieje. Tom jest gotowy zainwestować wszystko właśnie w zwycięzców, czyli według formuły akcje które wykazały najlepsze wyniki w danej branży czy sektorze aktywów. Dyscyplina jest tutaj kluczowa: Kiedy zwycięzka inwestycja zaczyna tracić na swojej sile, zostaje ona zamknięta i zastąpiona nową silniejszą inwestycją. "To nie podlega dyskusji". mówi Dorsey. "Nasze działanie są całkowicie oparte na zasadach." Tom Dorsey podejmuje swoje decyzje inwestycyjne na podstawie wykresów, które odzwierciedlają jedynie cenę danego instrumentu. Wykresy te pomijają wszystkie inne czynniki które są często śledzone przez analityków giełdowcyh, takich jak obrót oraz czas.

Tom Dorsey nie wie, jak długo będzie trwała dany tend oraz kiedy się skończy. "Trend trwa tak długo dopóki nie ulegnie zmianie," powiedział. Dla niego, czynniki z analizy fundamentalnej, takie jak zyski, dane ekonomiczne są już wyrażone w cenie. Jedyne co naprawdę ważne dla inwestorów: co robi cena. "Dlaczego mam zwracać uwagę na czynniki analizy fundamentalnej, kiedy wszystkie one są już uwględnione w cenie" mówi Dorsey. "Wierzę iż jedynie" fundamentalne " , jest niepodważalne prawo podaży i popytu." W przeciwieństwie do tradycyjnego inwestowania zgodnie z momentum, w którym inwestorzy starają się śledzić aktywa których ceny rosną, my śledzimy aktywa, które są liderem. Aby to obliczyć, porównuje generowane przez niego wykresy dla każdej akcji, dla każdego sektora oraz dla każdej klasy aktywów. W rezultacie otrzymuje potężny ranking akcji, sektorów oraz klas aktywów.

Przyznaje, iż formuła nie zawsze działa, gdy rynek porusza się w wąskim zakresie, nie są generowane dane którymi kierujemy się przy naszych obliczeniach. Przyznaje także iż nie kupuje na samym dole, ani nie sprzedaje na samym szczycie, ale wychwytuje duże ruchy. Tom Dorsey mówi, że jest "bardzo agresywny" na amerykańskich giełdach, od października 2011, od tego czasu kiedy akcje amerykańskie znajdują się na pierwsze pozycji w globalnym rankingu aktywów inwestycyjnych. A jak wypadła inwestycja w indonezyjski akcje? Firma Dorseya osiągnęła zysk na Perusahaan Perkebunan Londynie Sumatra Indonesia, ale nie zawahała się sprzedać akcji spółki oleju palmowego kiedy 15 lipca spadła w rankingu siły relatywnej. Od tego czasu akcje straciły na wartości - 11%, podczas gdy iShares MSCI Indonezja ETF - 7%.

 


 

Zniżki dla członków SII

"DIF Broker ma przyjemność ogłosić, iż dla klientów DIF Broker, będącymi członkami Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (SII), przysługuje zniżka w ramach prowizji dla akcji europejskich. Standardowo prowizja ta wynosi 0,20% z minimalną opłatą 12 EUR, dla członków SII prowizja ta wynosi 0,15% z minimalną opłatą 12 EUR.”

Jak skorzystać ze zniżki?

Aby uzyskać zniżkę należy otworzyć rachunek w domu maklerskich DIF Broker przez internetowy formularz dostępny na stronie DIF, a następnie skontaktować się z obsługą klienta poland@difbroker.com i podać numer legitymacji (numer członkowski). Zniżka przyznawana jest zarówno osobom, które dopiero zamierzają otworzyć rachunek maklerski, jak i obecnym Klientom Domu Maklerskiego DIF BROKER. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem (22) 219-50-91..


 

O DIF Broker w prasie

Artykuł na temat Dif Broker w Global Banking and Finance Review

"Prawdziwym zwycięstwem nie jest jednorazowe dotknięcie szczytu, lecz stałe utrzymywanie się w jego rejonie.”

Jest to zawodowe motto Paula Pino, przedsiębiorcy wizjonera, który wychował się w filozofii, iż ciężka praca przynosi rezultaty. Jest doświadczonym, wykształconym oraz pewnym siebie przedsiębiorcą, który posiada stabilne metody działania. Zmotywowany oraz niezależny. Otwarty na różne rozwiązania i potrafioący podjąć decyzje. Jego głównym celem jest budowanie zaufania do firmy, poprzez umożliwienie wszystkim, zobaczenie, co określa DIF Broker jako dom maklerski, priorytetowe traktowanie klienta, zawsze godny zaufania i lojalny wobec swoich klientów. Prezes DIF Broker, inspiruje i motywuje wszystkich współpracowników do stałej pracy.

DIF Broker jest wiodącym dostawcą bezpośredniego dostępu do inwestowania z misją, aby wzmocnić pozycję inwestorów, poprzez technologię oraz edukację. Założony w 1999 dom maklerski DIF Broker stał się globalnym punktem odniesienia w erze komputerowej zarządzania portfelem inwestycyjnym. DIF Broker jest wiodącym dostawcą bezpośredniego dostępu do inwestowania z misją wyposażania inwestorów w technologię oraz edukację.

DIF Broker jest dostawcą internetowych usług inwestycyjnych ukierunkowanych na indywidualnych inwestorów, oferując wygodny produkt, dostęp do wielu instrumentów i wszystkich głównych giełd świata, wyznaczając tym samym nowy standard w inwestowaniu on-line: Globalizacja. To zapewnia inwestorom bezprecedensowy dostęp do globalnych giełd z wykresami, najświeższymi informacjami skutecznymi narzędziami zarządzania portfelem inwestycyjnym. Inwestorzy mają pełną kontrolę pod względem wyboru instrumentu oraz giełdy na którą chcą przeprowadzać swoje inwestycje.

Kompleksowe inwestowanie: Na platformie DIF Freedom dostarczanej przez DM DIF Broker, inwestorzy mają możliwość inwestowania w akcje na 16 światowych giełdach, inwestowania w kontrakty CFD na 17 giełdach, inwestowania w kontrakty terminowe na 7 giełdach oraz inwestowania na rynku Forex, wszystko to na tej samej platformie I z tego samego konta. Możliwość w pełni zarządzania kontem: klienci DIF Broker poprzez platformę DIF Freedom, mają stały podgląd inwestycji, kontrola poziomu wykorzystania dźwigni finansowej, podgląd zleceń oczekujących, wszystko to na jednym koncie. Model działalności firmy opiera się na następującej obserwacji.

Prawdziwa wydajność
Inwestorzy chcą mieć kontrolę nad swoimi inwestycjami. Oczekują transparentności oraz bezpośredniego dostępu do giełd z całego świata.

W tym roku DIF Broker po raz kolejny potwierdził swoją wydajność, wygrywając czwarty raz z rzędu nagrodę Global Finance Award jako Best Online Broker Western Europe. Laureaci nagród Global Finance są wybrani przez czytelników i są to jedyne nagrody branżowe przyznawane na podstawie frekwencji wyborczej.

 


 

SII honorowym patronem zawodów WTI 2013/14

Mamy przyjemność ogłosić, iż honorowym patronem VI edycji zawodów World Top Investor 2014/2015, dla Ligii polskiej, jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII). Stowarzyszenie SII, istnieje od ponad 15 lat na rynku i aktualnie zrzesza 10 tysięcy polskich inwestorów. SII jest największą organizacją inwestorką w Polsce, dlatego też doskonale wpisuje się w roli patrona międzynarodowych zawodów w inwestowaniu World Top Investor.

Członkowie Stowarzyszenia Indywidualnych Inwestorów, uzyskują wsparcie w ramach edukacji, analizy, ochrony praw oraz zniżki dla inwestorów.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
 

Stowarzyszenie Inwestorow Indywidualnych

World Top Investor
 

World Top Investor 2014/2015

 


 

DIF Broker o inwestowaniu online, Wideo World Finance

Wywiad z dyrektorem domu maklerskigo DIF Broker Paulo Pinto o globalnym inwestowaniu online, Wideo World Finance.

DIF Broker poprzez nowoczesną technologię, udostępnia na jednej platformie, możliwość inwestowania na giełdach całego świata, tak jakby to był lokalny rynek. Udostępniamy inwestowanie globalne w taki sposób, iż inwestorzy rozumieją swoją inwestycję. Inwestor, który nie wie za dużo o Japonii może posiadać zarządzany portfel inwestycyjny z ekspozycją na giełdzie w Japonii. Jesteśmy globalnym domem maklerskim dla globalnych inwestorów, nie konkurujemy z lokalnymi brokerami. Posiadamy partnerstwo z Dorsey Wrights, którzy są mistrzami w zarządzanych portfelach funduszy ETF. Wszystkie nasze rachunki maklerskie są otwarte z Europie i podlegają regulacją Unii Europejskiej, między innymi regule: Znaj swojego Klienta. Aktualnie inwestorzy posiadają możliwości inwestowania lecz boją się brania odpowiedzialności. Jesteśmy firmą bardziej nastawioną na zachowanie aktualnych klientów, aniżeli na pozyskiwanie nowych. Utrzymanie klienta jest dla nas o wiele ważniejsze, ponieważ mamy dużo klientów, chcemy utrzymać ich poziom zadowolenia i chcemy kontynuować bycie dla nich użytecznym. Wierzymy iż jesteśmy użyteczni w tym co robimy oraz iż stanowi to różnicę dla inwestorów. Plany na przyszłość: Chcemy kontynuować bycie najlepszym brokerem online dla naszych klientów. Link do wywiadu oraz wideo.

Wideo

 


 

DIF Broker stworzony przez inwestorów dla inwestorów, Wideo World Finance

Wywiad z dyrektorem Domu Maklerskiego DIF Broker Paulo Pinto na łamach World Finance

Dom Maklerski DIF Broker został stworzony przez inwestorów, dla inwestorów, celem udostępnienia dla każdego inwestora, takich narzędzi jakich sami chcielibyśmy używać. Ogrom aktualnego dostępu według nas aktualnie ma swój poziom szczytu, nie ma znaczenia czy broker daje dostęp do 40 czy 42 giełd, co ma znaczenia to doświadczenie jakie inwestor otrzyma w danym domu maklerskim. Naszymi klientami są klienci z niszy inwestorów inwestujących globalnie. Nie jest to tak duża grupa inwestorów jest to nisza. Naszym celem nie jest bycie największym, lecz bycie najlepszym. Stawiamy nacisk na inwestowanie, a nie na spekulację. Polecamy naszym klientom inwestowanie z myślą o długoterminowych trendach, a nie na krótkoterminowy szum. Link do wideo.

Wideo

 


 

JP Funds dziękuje DIF Broker za nagrodę IAIR Asset Management

Lizbona, 7 października 2013, JP Fund Services SA dziękuje domowi maklerskiemu DIF Broker za otrzymanie prestiżowej nagrody w dziedzinie asset management: Excellence in Asset Management Hedge Funds za wyniki w funduszu Qualified Investor Fund . Wręczenie nagrody IAIR Awards 2013, miało miejsce we włoskim oddziale London Stock Exchange.

Peter Kristensen, Prezes JP Fund Services komentuje: "Jesteśmy dumni z wyników asset  management prowadzonych przez Dom Maklerski DIF Broker. Właściwy wybór zarządzających, jest kluczowym czynnikiem w budowie portfela inwestycyjnego, który generuje zyski przy równoczesnej, właściwej kontroli ryzyka. Gratulujemy Dif Brokerowi wyśmienitych wyników w tak wymagających czasach. ``

IAIR BANKING & FINANCE AWARDS

Excellence in Asset ManagementHedge Funds     MGM International Fund (from JP Funds) managed by DIF Broker

asset management

 


Dom Maklerski DIF Broker: Najlepszym Domem Maklerskim Europy Zachodniej 2013

Nagroda przyznana przez magazyn World Finance

Dom Maklerski DIF Broker zdobył zaszczytne miejsce na arenie laureatów nagród 2013 wśród Międzynarodowych Domów Maklerskich, co jest  potwierdzeniem znakomitej pracy, innowacyjności oraz najlepszych praktyk w Europie Zachodniej.

Zwycięstwo prestiżowej nagrody Najlepszego Domu Maklerskiego Online Europy Zachodniej, śle pozytywną informację dla naszych klientów. DIF Broker wygrywa co rocznie nagrodę Najlepszego Domu Maklerskiego Online Europy Zachodniej już od 2010 roku, co podwyższa rangę Dif Brokera oraz sprzyja naszej dobrej reputacji. Nagroda przyznana jest przez międzynarodowy magazyn finansowy World Finance, a głosowanie odbywa się przez jury ekspertów.

"Jest to doskonałe wyróżnienie dla całego zespołu DIF Broker i jest dowodem na to, iż z odpowiednim modelem biznesu i odpowiednim nastawieniem, możemy robić wspaniałe rzeczy. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani i jeszcze bardziej zmotywowani, aby dostarczać jeszcze więcej dla naszych klientów" mówi dyrektor DIF Broker Paulo Pinto.

dom maklerski

więcej informacji na temat nagród Dif