Nasza Misja i Wizja


Misja

Naszą misją jest przyczynienie się do tego, aby nasi klienci zarabiali pieniądze, poprzez bogatą ofertę zarządzania aktywami (asset management), zarządzanie transparentne oraz strategie dopasowane dla każdego klienta.

Oferujemy usługi zarządzania aktywami z jakością przypisaną usługą private banking, zawsze w 100% oddani i działający dla dobra klienta, który zlecił nam ochronę i zarządzanie aktywami. Jesteśmy transparentni oraz rzetelni we wszystkich co robimy.

W stale zmieniającym się świecie finansów, zapewniamy zawsze najbardziej zaawansowane narzędzia technologiczne oraz zespół doświadczonych specjalistów, aby umożliwić rygorystyczne i niezawodne monitorowanie ryzyka i zysków z inwestycji.

Wizja

Naszym celem jest bycie domem maklerskim jakości, a nie wielkość. Koncentrujemy się na jakości, innowacyjności i doskonałości w obsłudze Naszych Klientów. Chcemy budować wspólnotę światowych inwestorów, z jasnymi celami inwestycyjnymi w celu umożliwienia im podejmowania wielu decyzji z należytą  świadomością i zdobytą wiedzą.
Dom maklerski Dif Broker oferuje obecnie uczestnictwo na ponad 50 światowych rynkach finansowych, poprzez akcje, waluty, transakcje terminowe, surowce, od Australii do USA, przez Singapur. Dif Broker wierzy, że coraz więcej osób będzie inwestowało w sposób globalny i wizją naszej firmy jest bycie brokerem globalnym dla inwestorów na całym świecie. DIF Broker ciągle poszerza swoją dzialalność za pośrednictwem brokerów i portali internetowych na całym świecie. 

Prezentacja Domu Maklerskiego DIF Broker: