Sygnały inwestycyjne Authochartist


DIF Broker oferuje jeden z najnowszych i najbardziej ekscytujących produktów. Sygnały handlowe Autochartist są dostępne w platformie DIF Freedom Web. Autochartist monitoruje i skanuje rynki w Twoim imieniu, informuje Cię o potencjalnych możliwościach inwestycyjnych i ma zaawansowane rozpoznawanie formacji na wykresach.

 
 

Dla doświadczonych inwestorów, sygnały inwestycyjne identyfikują zarówno pojawiające się, jak i kompletne wsparcie / opór, wykresy i formacje Fibonacciego w setkach instrumentów, służących do inspiracji inwestycyjnej lub dla potwierdzenia własnej strategii inwestycyjnej i analizy. Sygnały inwestycyjne pomagają również zidentyfikować kluczowe poziomy i poziomy dla zleceń stop loss i take profit.

Dla początkujących, którzy szukają wprowadzenia do inwestowania, sygnały inwestycyjne są ważnym narzędziem, które wprowadzi Cię w świat wzorów, wykresów, poziomów wsparcia, oporu i formacji Fibonacciego.

Będzie on dostępny od 1 sierpnia i będzie wolny od opłat przez kilka pierwszych miesięcy. Następnie DIF może pobierać maksymalnie 2,5 EUR / USD miesięcznie.

Sygnały inwestycyjne są dostępne na platformie DIF Freedom Web pod Wiadomości i Analizy > Sygnały Inwestycyjne.

 

wyszukiwanie na dif freedom

 

Autochartist Manual - pobierz