Magazyn Global Banking and Finance, ogłosił DIF Broker:

Najlepszym Brokerem Europy Zachodniej Online 2011

Najlepszy Online Broker

zobacz listę laureatów

``Wygranie nagrody, może mieć bezpośredni wpływ na sukces danej organizacji, wyganie dwóch nagród za rok 2011, jako Najlepszego Brokera Europy Zachodniej, jest potwierdzeniem, naszej codziennej pracy w DIF Broker. Bycie rozpoznanym, jako Najlepszy Broker Europy Zachodniej przez World Finance oraz Global Banking & Finance, czyni nas bardzo dumnymi i równocześnie zobowiązanymi.`` mówi Paulo Pinto dyrektor Dif Broker.

Magazyn Global Banking and Finance  jest magazynem online, który powstał na skutek rosnącego zapotrzebowania na obiektywne informacje, dla sektora międzynarodowych finansów oraz sektora bankowego. Global Banking and Finance Review, jest jedną z wiodących stron w internecie, zgodnie z internetowym  rankingiem Alexa.

" To jest pierwszy rok, kiedy to przyznaliśmy nagorody instytucją, które robią wszystko co jest w ich mocy, dla swoich klientów. Oczekujemy, iż nagrody staną się swego rodzaju indeksem odniesienia dla osiągnięć w dziedzinie bankowości oraz finansów, naszą intencją jest dostarczanie wykazu wiodących organizacji." Mówi S. Varun dyrektor  Global Banking & Finance Review.

Nagrody Global Banking & Finace są przyznawane poprzez zewnętrzy kanał ekspercki.