Najlepszy Dom Maklerski 2013

Najlepszy Dom Maklerski

Dom Maklerski DIF Broker zdobył zaszczytne miejsce na arenie laureatów nagród 2013 wśród Międzynarodowych Domów Maklerskich, co jest  potwierdzeniem znakomitej pracy, innowacyjności oraz najlepszych praktyk w Europie Zachodniej.

Zwycięstwo prestiżowej nagrody Najlepszego Domu Maklerskiego Online Europy Zachodniej, śle pozytywną informację dla naszych klientów. DIF Broker wygrywa co rocznie nagrodę Najlepszego Domu Maklerskiego Online Europy Zachodniej już od 2010 roku, co podwyższa rangę Dif Brokera oraz sprzyja naszej dobrej reputacji. Nagroda przyznana jest przez międzynarodowy magazyn finansowy World Finance, a głosowanie odbywa się przez jury ekspertów.

"Jest to doskonałe wyróżnienie dla całego zespołu DIF Broker i jest dowodem na to, iż z odpowiednim modelem biznesu i odpowiednim nastawieniem, możemy robić wspaniałe rzeczy. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani i jeszcze bardziej zmotywowani, aby dostarczać jeszcze więcej dla naszych klientów" mówi dyrektor DIF Broker Paulo Pinto.

Aktualnie stale nasila się poziom konkurencji on-line. Strategie na bycie konkurencyjnym przechodzą przez szybkie transformacje. Internet spowodował, iż globalna ekonomia jest dostępna już w zaciszu domowego pgniska.

Dom Maklerski DIF Broker przeszedł długą drogę w krótkim czasie, ponieważ od początku mieliśmy jasno określony kierunek, w jakim chcemy podążać, czyli stać się globalnym domem maklerskim on-line, dostarczającym indywidualne rozwiązania inwestycyjne. Na Półwyspie Iberyjskim istniejemy w ścisłej czołówce.

Silna marka

Rozszerzanie naszej globalnej wizji jest wyzwaniem. Budujemy tożsamość, markę i wszędzie gdzie się poruszamy, wszyscy utożsamiają się z celem DIF oraz przyjętą wizją. Dzisiaj DIF Broker jest czymś więcej, niż tylko miejscem wymiany transakcji. Budujemy rozpoznawalną markę, która umożliwia indywidualnemu inwestorowi, inwestować globalnie w ramach automatycznego zarządzania portfelem. Jest to głównym wyróżnieniem DIF Broker.

Inwestor z każdej części świata, może posiadać u nas portfel inwestycyjny na dowolną część świata, który jest zarządzamy jak automatyczny pilot. Jeśli inwestor z Wielkiej Brytanii, chce inwestować w Niemczech, mamy portfel na Niemcy. Jeśli inwestor z Francji, chce inwestować w Hong Kongu, mamy portfel Hong Kong.

Dlatego jesteśmy przodujący, poprzez innowacyjność oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dla nas klient jest kluczowy dla naszego globalnego inwestowania.

Inwestuj Globalnie

Dom Maklerski DIF Broker wie, iż wzrost portfela inwestycyjnego klienta, jest najcenniejszym aktywem, jaki może posiadać dom maklerski. Nasze skoncentrowanie na kliencie, motywuje nas do dostarczanie rozwiązań przekraczających oczekiwania klienta. Robimy to co mówimy, iż zrobimy.

DIF Broker wraz z partnerem Dorsey Wright, utworzył unikalny produkt, umożliwiający inwestowanie globalne za pośrednictwem automatycznych modeli inwestycyjnych. Modele umożliwiają inwestowanie na rynkach globalnych w ramach spójnego portfela inwestycyjnego, który opiera się na kompletnie nowych zasadach.

Brokerzy w DIF Broker są nauczycielami i to definiuje naszą działalność. Nasi ludzie – aby osiągnąć sukces w obsłudze klienta – muszą mieć szczere pragnienie pomocy klientowi w procesie inwestowania na rynku globalnym, tak aby proces inwestowania był dla klienta prosty, zrozumiały oraz co najważnijesze efektywny.

Brokerzy w DIF Broker, omawiają z klientem, strategię w trzech krokach:

  • Ustalamy w jakim rynku rozpocząć inwestowanie, np. rynek niemiecki;
  • Klient określa jaką kwotę zamierza przeznaczyć na inwestycję;
  • Klient nie musi robić już nic więcej, jako iż jest to model automatyczny i to automatyczny model będzie wykonywał dalsze operacje.

Kiedy dane akcje powinny zostać sprzedany i inne dokupione do portfela, automatyczny model zajmuje się przeprowadzeniem transakcji, a klient zostaje każdorazowo powiadomiony o zmianie w portfelu. Jeśli zajdą zmiany na rynku, DIF Broker skontaktuje się z klientem i powiadomi, iż model Niemiec przestał być faworytem według zasad DWA.

Klient staje się architektem swojego portfela, wraz z pomocą oraz wskazówkami od DIF Broker. W ramach modelu portfel może być skonstruowany dla agresywnego lub bardziej pasywnego podejścia. Jest to także proces edukacyjny, gdyż uczymy dlaczego jedne akcje trafiają do portfela i dlaczego są z niego usuwane.

Podejmujemy wszystkie nasze działania z przekonaniem, iż najważniejsze jest budowanie marki, godnej zaufania, jest to kluczowe dla naszego sukcesu. Być rozpoznawalnym to coś więcej niż tylko reklama, jest to całokształt współpracy z klientem oraz produkty, które posiadamy w naszej ofercie.

Dom Maklerski DIF Broker, jest zobligowany do przestrzegania złożonych procedur oraz uregulowań, także w zakresie komunikacji. Jako europejski broker, musimy sprostać wymaganiom każdego kraju na którego terenie prowadzimy swoją działalność.

Naszym celem nie jest stanie się największym, naszym celem jest bycie najlepszym. Na ten moment osiągnęliśmy, iż jesteśmy rozpoznawalni na rynku i uznani przez ekspertów.

Oczekujemy, iż poprzez skoncentrowanie na naszej niszy, tak jak to zaznaczyliśmy powyżej, w dalszym ciągu będziemy osiągali sukcesy, utrzymując pozycję lidera. Nagroda branżowa jest umniejszana, przez tych, którzy nie otrzymują żadnych nagród, lecz dla nas jest to znak docenienia naszej pracy.