Automatyczna zmiana alokacji


Automatyczna Zmiana Alokacji w Funduszach Inwestycyjnych:

 

CHARAKTERYSTYKA INWESTYCJI

  • inwestycja na indywidualnym koncie maklerskim, nie jest to produkt inwestycyjny, dlatego też inwestycja jest w pełni transparentna, koszty są w pełni transparentne, inwestycja może zostać zakończona w każdej chwili bez żadnych restrykcji w tym zakresie
  • inwestycja aktywnie zarządzana, gdzie to my podejmujemy decyzję o zmianie składu inwestycji, alokując środki w fundusze ETF, zgodnie z aktualnymi trendami na giełdach globalnych
  • w czasie dekoniunktury na giełdach, inwestycja może przejść do 100% w gotówkę
  • minimalny depozyt początkowy 20 tys USD
  • prowizja za zarządzanie 2% rocznie pobierana kwartalnie
  • zarządzający: Dorsey Wright and Associates firma istniejąca od 1987 roku, która od stycznia 2015 stała się częścią korporacji NASDAQ.

 

Automatyczny model inwestycyjny Sektory Amerykańskie: PowerShares Sector 4 ETF Model POWER4 

Model inwestuje rotacyjnie w 4 z 9 sektorów rynku amerykańskiego. W czasie gdy rynek akcji nie jest faworyzowany, inwestycja w części lub w całości przechodzi w gotówkę celem ochrony kapitału.

Jest to aktywnie zarządzana inwestycja, która automatycznie zmiania alokacja w funduszach sektorowych ETF rynku amerykańskiego. W czasie zmianów trendów inwestycja zostaje dostosowana oraz w czasie bessy część lub całość środków może być wycofana automatycznie do gotówki.

 

PDF: Polish, English

Od 4 kwietnia 2016 model POWER4 inwestuje w następujące fundusze ETF:  Basic Materials (PYZ) ,Consumer Staples (PSL), Utilities (PUI) and Technology (PTF).

Automatyczny model inwestycyjny Portfel Globalnego Inwestowania: Global Technical Leaders 

Model inwestuje rotacyjnie w różnej wadze w cztery fundusze: fundusz amerykaskich dużych spółek, fundusz amerykańskich małych spółek, fundusz krajów rozwiniętych oraz fundusz krajów rozwijających się. W czasie kiedy rynek akcji nie jest faworyzowany, inwestycja w części lub w całości przechowywana jest w gotówce celem ochrony kapitału. 

Jest to aktywnie zarządzana inwestycja, która automatycznie zmiania alokacja w funduszach globalnych. W czasie zmianów trendów inwestycja zostaje dostosowana oraz w czasie bessy część lub nawet całość środków może być wycofana automatycznie do gotówki.

PDF: Polish, English

Od 15 stycznia model inwestuje połowę środków w funduszu dużych amerykańskich spółek oraz drugą połowę utrzymywana jest w gotówce. Czyli na ten moment wskaźniki mówią nam iż należy zachować umiarkowany optymizm.

 

Dom maklerski DIF Broker posiada w ofercie ponad 80 modeli inwestycyjnych. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z doradca